Ilmari Mäng: “Suurtelt meistritelt saadud teadmised+minu eelistatud tehnikad”

Kõigil Argentina Tango suurmeistritel, kelle tundides olen õppinud, on oma inividuaalsete iseärasustega tehnika ja lähenemine tangole.

Antud kursuse raames püüan edasi anda erinevate suurmeistrite tundides omandatud põhimõtteid, tehnilisi väljendusvahendeid ja muud huvitavat.
Olen mõelnud kursuse eeelkõige kohalikele tantsijatele, kes soovivad arendada ja laiendada oma teadmisi ja oskusi ning õppida juurde midagi uut.

Kursusel keskendume järgmistele teemadele:

Mis on tangos oluline;
Muusika tõlgendamise nüansid;
Kuidas tantsida ilma kombinatsioonideta;
Kuidas mängida kõnniga ja teha see huvitavaks;
Erinevad „cadencia“d
Erinevad juhtimistehnikad;
Suurmeistrite „embrazo“ saladused.

Muuhulgas õpime nii sotsiaalses tangos kui esinemistes kasutatavaid kombinatsioone (minu lemmikud).

Vaatame illustreerivaid videosid ja analüüsime neid.

Suurmeistrid, kelle tehnikaid ja tunde siin käsitleme: Horacio Godoy ja Cecilia Berra, Javier Rodriguez ja Noelia Barsi, Pancho Martinez Pey ja Lorena Ermocida, Fabian Peralta ja Josefina Bermudez, Juan Martin Carrara ja Stefania Collina, Diego Riemer ja Natalia Cristobal Rive, Sebastian Jimenez ja Maria Ines Bogado jpt.

Tundide toimumise ajad on teisipäeviti ja/või reedeti alates 19.00. Oleneb huviliste eelistusest ja arvust. Kursused algavad vastavalt 10. või 13. jaanuaril 2017. Ühte gruppi/tundi on võimalik registreerida maksimaalselt neli paari. Ühe tunni hind osalejale 10 EUR, vähemalt neljatunnise paketi ostu puhul 9 EUR tund, vähemalt kuuetunnise puhul 8 EUR tund. Tunni pikkus 90 min. Teie soovi korral võime täiendavalt kokku leppida ka juhendatud praktikate läbiviimise.

Kursused toimuvad aadressil Ahtri 12/Jõe 9, TWTC hoone, ruum 319,Tallinn.

Ürituse link:
https://www.facebook.com/events/556139941252348/
View Map
Ahtri 12
Tallinn


Categories : Uncategorized