Liivi ja Artur Novek.  alustasid Tango Tallinna klubis õpetamist koos 2012. aastal
Liivi alustas argentiina tangoga 2007 aastal ja Artur liitus temaga 2009. a.
Liivi ja Arturi peamisteks mõjutajateks on Diego Mastrangelo, Laura Melo ja Ricardo Barrios, Cecilia Gonzalez, Ines Gomez ja Rui Barroso, Carlos Rodriguz de Boedo, Sabrina Masso ja Federico Naveira, Monica Parra ja Xavier Maldonado. Samuti on nad oma Buenos Airese reisel täiendanud ennast Chico Frumboli, Julio Balmaceda, Anna Maria Shapira, Camila Fontani ja Matias Diaz’e, Jorge Lopez’i ja paljude teiste tuntud Argentiina õpetajate tundides.
Tango on neile kirg ja hobi, mis ei tähenda ainult osavat tantsu, vaid palju enamat:

  • Koos tunnetamist ja hingamist kogu grupiga
  • Psicotangot
  • Tangot, mis sobib igas eas ja igasuguse füüsilise ettevalmistusega inimestele
  • Tangot haigetele ja puuetega inimestele
  • Tangot, mis raputab lahti argipäevasest ja liigutab pisarateni
  • Suurt sõpruskonda kodus ja kogu maailmas,
  • sealhulgas Buenos Aireses ja Montevideos – argentiina tango hällides Rio de la Plata kallastel.
  • Muusikat, mis ühendab ka neid kes veel ei tantsi
  • Palju unustamatuid hetki…

. _________________________

Nele Reial on füsioterapeut, Dinzeli süsteemi diplomeeritud tangoinstruktor (õppis Buenos Aireses 2012-2015), Psicotango loojate endine assistent ja selle maaletooja Eestis, Sasha Cageni Tangoseikluste kaaslooja, kes on assisteerinud Buenos Aireses muuseas ka psüühiliste häirete ja Parkinsoni tõvega patsientidele mõeldud tangotantsu töötube.
Nele isiklik eesmärk tangoteraapias on koostöö eesmärgiga, et igaüks võiks end hästi tunda mistahes inimestevahelises suhtluses, mille üks intiimsemaid avalikke väljendusvorme Argentina tango tants just ongi. Õpetas Tango Tallinnas 2017 a. (tel. 56665066)

. _________________________

Ilmari Mäng õpetas tangot Tango Tallinnas 2013-2016 a.
Ilmari  tegeleb Argentiina tangoga aastast 2007. Tema peamised mõjutajad ja õpetajad Argentiina tangos: Pablo Veron, Somer Sürgit, Carlos Rodriguez, Diego „El Pajaro“ Riemer, Rui Barroso ja Ines Gomes, Juan Camerlingo ja Diana deValle, Ricardo Barros ja Laura Melo Opieczonek , Dmitri Antonyuk ning Dmitri ja Jelena Viktorov.
Viimastel aastatel on oma oskusi täiendanud lisaks järgmiste maestrote juures: Javier Rodriguez ja Noelia Barsi; Horacio Godoy ja Magdalena Gutierrez; Sebastian Achaval ja Roxana Suarez; Sebastian Jimenez ja Maria Ines Bogado; Christian „El Toti“ Marquez ja Anabela Brogioli; Fabian Peralta ja Lorena Ermocida; Rodrigo Palacios ja Augustina Berenstein; Omar Quiroga ja Victoria Palacios, Demian Fontenla, Giggio Giovanni jt
Talle meeldib eelkõige Argentiina tango juures, et see võimaldab seltskonnas mõnusalt aega veeta, paremini tunnetada iseennast ja ümbritseivaid inimesi.
„Argentiina tango puudutab midagi ürgset meie sees, võimaldab täielikult välja lülituda igapäevastest muredest. Tänu sellele omab teraapia, meditatsiooni, jooga sugemeid. Tants annab tiivad ja teeb meist parema ja õnnelikuma inimese.“

. _________________________

Karmen Ong oli klubi Tango Tallinn põhiõpetaja 2009 – 2014.
Karmen on professionaalne tantsija/koreograaf, kes leidis tango enda jaoks 2006. aastal ning on sellest ajast alates arendanud end tango tantsija ja õpetajana lugematutel reisidel Euroopas ja ka Argentiinas.

. _________________________

Nemanja Sonero õpetas tangot klubis Tango Tallinn aastal 2013.
Nemanja on alates noorukipõlvest treeninud end tantsijana klassikalise balleti, kaasaegse tantsu, afro-brasiilia ja afro-kuuba traditsionaalsete tantsude, hip-hop ja mitmetes muudes stiilides. Aastaid on ta olnud oodatud salsa tantsija/õpetaja nii Serbias kui ka mitmetes teistes riikides üle Euroopa.

. _________________________

KÜLALISÕPETAJATEMA ON KÄINUD PALJUDE TEISTE TEISTE HULGAS:

KatherineGorsuch2KatherineGorsuch12019.aastal

Katherine Gorsuch‘s hybrid expression of movement is derived from the many dance influences in her life. She received her formal dance training at Ballet Hispanico in New York City. After graduating from Hunter College with a BA in Anthropology and Linguistics–a degree that infused her with wanderlust, a craving to learn more languages, and the desire to engage with different cultures through dance– she had the opportunity to study flamenco in Madrid, tango in Buenos Aires, and aerial arts in Brazil.

At 17, she began dancing tango in New York City. She initially partnered with Robin Thomas, teaching at several university tango clubs, (Princeton, Columbia, Yale..) and different dance schools in NYC. Since then, she has taught across the U.S, Europe, and Buenos Aires. Her versatility has allowed her to work with a range of dance partners, of those recently including Marcelo “El Chino” Gutierrez, Andres Amarillo, & Oliver Kolker. During her last years in New York, she was a performer with the Malbec Tango House company. She is currently based in Berlin. If not dancing contemporary dance or training with circus aerial arts, she can be found teaching classes at Tangotanzen Macht Schön. Coming from a diverse background, Katherine believes in a well-rounded multidisciplinary form of training. Understanding one’s body in one movement form enriches all others. Elements of these different movement techniques can be seen in her style of teaching.

. _________________________

carlos brigita Carlos Rodriguez & Brigita Urbietytė. 2015 a

. _________________________

Demian Fontenla 2014

. _________________________

Burak Koyuncu 2016, 2017

. _________________________